CND SHELLACK

Unikátní technologie CND Shellac s vysokým leskem a dlouhotrvajícím nošením. 

  •  U zrodu Shellacu stál průzkum mezi zákazníky, z něhož vyplynula potřeba snadné aplikace, dlouhodobého nošení bez poškození, snadného odstranění a to vše bez poškození nehtu. 
  •   Shellac se - od ostatních produktů liší především svým prvenstvím na světovém trhu, ať už z hlediska toho, že to byl první produkt svého druhu, který se na trhu objevil.

 

Společnost CND tento výrobek uvedla na světový trh vzniknout novému oboru v nehtové modeláži – krásné úpravě přírodního nehtu bez jeho poškození. Jedině se Shellacem NEPILUJEME!, tudíž nepoškozujeme nehtové lůžko, a to ani při aplikaci, ani při odstranění.

 

Odstraňování

Shlellac odroste a je čas ho odstranit, každá z nás ocení  jak snadno a rychle to jde. Prsty zabalíme do odstraňovacího polštářku  k rozpustné vrstvě. Zbytky otřeme  tampónem a případný houževnatější kousek popíchneme  dřívkem. Žádné pilování, rovnou můžeme nanést nový Shellac nebo přetřít olejíčkem a odejít ze salonu s čistými přírodními nehty. 

 

Výdrž 

Jak Shlellac vydrží a co všechno snese?  prakticky cokoliv. Se Shellacem si můžete mýt hlavu, vrtat se v zahrádce, koupat se v moři, prostě cokoli. Při správné aplikaci vydrží minimálně 14 dní.

Jediné na co je třeba dát pozor, jsou silné dezinfekce, které ovšem poškodí prakticky cokoliv:  pokud budete mýt Savem podlahu, tak rozhodně v rukavicích, samozřejmě nejen kvůli Shellacu.

 

SHELLAC  NENÍ  GELLAK !

Shellac ve srovnání s ostatními gel-laky? Podobnost je náhodná - je to prostě něco jiného. Popularita CND Shellacu navíc přinesla na trh i levné napodobeniny s názvem Shellak nebo Shelack, které se k nám občas dováží z Polska. Podobnost s originálem končí samozřejmě už u názvu...

 

CND SHELLAC - ceník

- aplikace Shellacu trvá do 30 minut, dodává nehtům pevnost a ochranu, zářivé barvy a zrcadlový lesk, dokonalé v detailu, jednoduché odstranění bez poškození přírodního nehtu.

  • Doba aplikace:  30 min
  • Při doplnění:  40 min
  • Cena aplikace 390,- Kč ( v ceně je zahrnuta úprava nehtů, úprava kůžiček, Shellac a výživný olejíček)                                                                                        


 

Tato fotogalerie je prázdná.


náštěvní kniha